METAFYSIKOS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

METAFYSIKOS

KALWS HRTHATE
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ti ginetai stis 3:00 am?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mishlice




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2011

Ti ginetai stis 3:00 am? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ti ginetai stis 3:00 am?   Ti ginetai stis 3:00 am? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07 2011, 17:33

Poso paraxeno tha sou fenotan an sou elega oti i wra einai 3:00 am? katholou.
an omws sou elega oti einai 3:00 am kai den koimamai? mpa oute auto einai paraxeno.
Tha sou pw ti sta alithia einai paraxeno.. alla den mporeis na to peis pouthena.
to onoma mou einai zoey. eimai 18 xronwn. zw st L.A mazi me tous goneis mou kai tin dezy. tin gatoula mou.
twra anarwtiesai giati grafw,ti einai to pragmatika paraxeno se mia 18xroni pou einai xupnia stis 3:00? thes na matheis?
to xerw oti theleis. kai oti olo auto exei arxisei na ginetai kourastiko,isws kai ekneuristiko. loipon i apantisi mou einai oti den uparxei tipota to paraxeno.
ma den einai i pragmatiki mou apantisi. ola arxisan prin ena xrono. imoun akrivws edw opws simera. kathomoun sto dwmatio mou kai milousa me tin Monika.
tin kaliteri mou fili. thimamai na koitaw to roloi apenanti mou. itan 2:45 am. opws twra. eniwtha kourasmeni alla i monika itan polu enthousismeni.
eixame valei camera kai mou edeixne to forema tis gia ton sxoliko xoro. tin zileua den to krivw.
auto pou ithela perissotero ap'ola itan na vrethw sto sxoliko xoro. kati pou den ginotan. oi goneis mou tha eleipan tin mera tou xorou kai egw tha eprepe na frontisw tin giagia mou. Ton teleutaio xrono den mporouse na kanei polla pragmata moni tis.
ola fenontan toso kathimerina,fusiologika..anthrwpina, mexri...mexri pou to parathuro mou anoixe apo ton dinato aera. xartia arxisan na trigurizoun sto dwmatio mou kai i lampa mou anavosvine. prospathisa mataia na klisw to parathuro. thimamai ta ourliaxta tis monika,ton aera pou anakateue ta mallia mou,to fws,ton fovo. o aeras me ekane na pesw.xtupisa to kefali mou kai ola skotiniasan.
otan ta matia antikrisan pali to fws itan 3:00 am kai ixera oti kati eixe allaxei. kati mesa mou itan diaforetiko. stin arxi eniwtha anatrixiles,entono pono sta akra, i anasa mou kovotan eukola. oi goneis mou nomizan pws imoun arrwsti. eixan dikio. alla tipota anthrwpino den mporouse na me giatrepsei.
i sumperifora mou allaxe. apo to kalo,sumpathitiko kai axiagapito paidi egina epithetiki,kakovouli kai afisvitousa ta panta. ithela na to allaxw ma den mporousa. kati den me afine. kati mesa sto mualo mou. Mexri pou me kurieusai..
thimamai tin nuxta tou xorou. thimamai tous goneis mou na feugoun kai tin giagia mou sto krevati na tremei,na me koitaei kai na dakrizei...gnwrize...den imoun egw...
itan to teras mesa mou ithela na to stamatisw..na prolavw to kako pou ekane me ta dika mou xeria.
me ena maxilari esvise o tromos apo ta matia tis giagias mou..eklaiga alla ta dakrua mou den etrexan..exasa ton elegxo tou kormiou mou...
efuga gia ton xoro. imoun anafisvitita i pio omorfi..
me ta makrua kastana spasta mallia mou,elafru vapsimo kai tin konti galazia toualeta mou. i monika kontepse na trelathei molis me eide. toso me zileue! den upirxe pia provlima. ta xeria mou tin esteilan kapou pou den tha xreiazetai na zileuei allo pia!
ekeino to vradu den th to xexasw pote. den th xexasw pote poso adunami eniwtha mesa sto idio mou to swma. ithela na fwnaxw alla to stoma mou den itan diko mou.
ithela na trexw ma ta podia mou pigenan mprosta. den imoun moni mou. i lilith itan mazi mou.den exw polu xrono na sas exigisw gia tin lilith i gia na sas perigrapsw ton teleutaio xrono tis zwis mou. prolavainw omws na sas dwsw mia apantisi.
ti einai paraxeno stis 3:00 am? egw..i apantisi eimai egw.
stis 3:00 am kathe vradu i lilith xupnaei...kai kaneis den mporei na tin empodisei na parei auto pou thelei..
tin niwthw mesa mou...! i wra konteuei..kai thelw na pw sugnwmi se sena pou to diavazeis...
gelas. logiko. omws skeftite kati..ti tha kanate an enas daimonas xtupage tin porta sas? anarwtieste giati ta lew ola auta? ma fusika giati eftase i wra sas.
sugnwmi den exw allo xrono. o deiktis idi deixnei 2:59 am.
min klidwsete apla na perimenete tin seira sas.
eiste tuxeri gnwrizetai akrivws pote tha pethanete. ta leme suntoma.

einai ligo tromaxtiki upothetw..giauto mporeite na tin diagrapsete an den epitrepete kati pou exw grapsei..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ti ginetai stis 3:00 am?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
METAFYSIKOS :: Basket :: ΓΡΑΨΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ-
Μετάβαση σε: